sestdien , 1 oktobris 2022
Jaunumi
Jūs esat šeit: LBA | Jaunumi | BŪVINDUSTRIJAS GADA BALVA
BŪVINDUSTRIJAS GADA BALVA

BŪVINDUSTRIJAS GADA BALVA

Šoruden Latvijas Būvinženieru savienība – patlaban lielākā nozares sabiedriskā organizācija Latvijā, kas apvieno vairāk kā 750 biedrus, sadarbībā ar citām būvindustrijas sabiedriskajām organizācijām izsludināja konkursu „BŪVINDUSTRIJAS GADA BALVA ”, kas tiek organizēts divās kategorijās: “Mūža ieguldījums būvindustrijā” un “Gada inženieris”. Konkursa ģenerālsponsors – Knauf un Knauf Insulation, sponsori – RBSSKALS, Re&Re, Merks, Grandeg, Sakret, Uporon, Sadolin, sadarbības partneri: building.lv, abc.lv, būvlaukums.lv, nozare.lv,

Par konkursu, komandu, nolikumu, žūriju var lasīt www.buvindustrijasgadabalva.lv

 

Daniels Pavļuts, Latvijas Republikas ekonomikas ministrs, savā apsveikumā konkursa dalībniekiem norāda:

”Priecājos par tiem mūsu būvniekiem, kas ir spējīgi ieviest jaunas tehnoloģijas, izrauties eksporta tirgos, domāt tālāk un plašāk. Tāpēc liels prieks par to, ka šogad pirmo reizi Latvijā tiks pasniegtas Būvindustrijas gada balvas, tostarp arī kategorijā Mūža ieguldījums būvindustrijā. Šis ir nozīmīgs notikums – mūsu visu paldies tiem cilvēkiem, kuri veidojuši Latviju un atstājuši redzamus sava darba rezultātus nākamajām paaudzēm. Darbus, kuri padara skaistāku un kvalitatīvāku mūsu visu dzīves telpu un pilsētvidi. Tas nebūtu iespējams bez būvniecības, bez spilgtām un izcilām nozares personībām, kas savu dzīvi veltījuši darbam, ko mīl un ciena”.

Kategorijā „Mūža ieguldījums būvindustrijā” tiks izraudzīti 6 LAUREĀTI. Balvas tiks piešķirtas par ilggadējiem izciliem nopelniem industrijas labā, inženierim – darbaudzinātājam (par ieguldījumu jauno speciālistu darbaudzināšanā), par izciliem inovatīviem un inženiertehniskiem risinājumiem, zinātniskiem darbiem u.c.

Kategorijā „Gada inženieris” tiks izraudzīti 6 LAUREĀTI. Balvas tiks piešķirtas būvobjektos aktīvi strādājošiem inženieriem par īpašiem sasniegumiem profesionālajā jomā: civilajā būvniecībā, arhitektūrā, restaurācijā, ceļu būvē, inženiersistēmu izbūvē, elektroapgādē, meliorācijā, tehnoloģisko iekārtu izbūvē, hidrotehniskajā būvniecībā u.c. Gada balva tiks piešķirta arī būvindustrijas daudzsološajai cerībai – jaunajam inženierim.

Būvindustrijas gada balva PAMATAKMENS kopā ar ceļazīmi uz Londonu tiks pasniegta unikālā ceremonijā 25. februārī. Pavasarī visi 12 konkursa laureāti dosies neaizmirstamā ceļojumā uz modernās būvniecības meku – Londonu, kur skatīs labākos Londonas būvlaukumus „no iekšpuses”. Plašāka informācija, nolikums un žūrijas sastāvs konkursa mājas lapā: buvindustrijasgadabalva.lv

Mārtiņš Straume, LBS valdes priekšsēdētājs: „Mēs allaž esam atbalstījuši būvindustrijas profesionālo kompetenci un tālākizglītošanos. Arī šī balva laureātiem ir viens no veidiem, kā paaugstināt inženieru kompetenci. Viņiem būs iespēja skatīt Londonas labākos būvobjektus, iegūt pieredzi un informāciju par jaunākajām tehnoloģijām, lai, atgriežoties mājās, to visu varētu likt lietā! Un būt vēl labākiem! Tāpēc aicinām kolēģus, darba devējus, būvvaldes, sabiedriskās organizācijas izvirzīt konkursam savus pretendentus! Paskatieties – šie kompetentie, talantīgie, izcilie ir mums līdzās! Pateiksim viņiem paldies par darbu un izteiksim atzinību!”

Konkursa organizatoru vārdā Mārīte Šperberga,
29468382, marite.sperberga@inbox.lv, bgbalva@gmail.com

.

--> -->