otrdien , 30 novembris 2021
Jaunumi
Jūs esat šeit: LBA | Jaunumi | GADA LABĀKĀ BŪVE LATVIJĀ 2012

GADA LABĀKĀ BŪVE LATVIJĀ 2012

Latvijas Būvnieku asociācija jau 17 reizi izsludina skati, vērtēšanai aicinot pieteikt objektus, kas tapuši visā Latvijā 2012. gadā un pelnījuši atpazīstamību, kā labas prakses paraugi. Skate gadu gaita attīstās un paplašinās. Pēdējos  gados jaunums bija nominācija renovētām ēkām, šāgada jaunums būs nominācija „Publiskās ārtelpas objekts”, ideju atbalsta SIA „M2”. Skates atbalstītāju lokā arī „BOSCH” un „Knauf”.

Ar devīzi Latvijas būvniecības nozares nozīmīgākie sasniegumi 2012 – ceremonijā 2013.gada martā tiks sveikti divu konkursu laureāti: „Gada Labākā Būve Latvijā 2012”  un žurnālu “Latvijas būvniecība” un „Latvijas Architektūra” rīkotā konkursa   „Gada Būvinženieris Latvijā 2012” uzvarētāji.

Skates komisijā šogad ir aicināti arī pasūtītāju pārstāvji: Latvijas pilsētu savienības pārstāvis K.Dzenis un Latvijas Lielo pilsētu asociācijas izpilddirekotrs J.Kalviņš. Lai skates gaita tiktu plaši atspoguļota, komisijas sastāvā ir iekļauta žurnāla “Latvijas būvniecība” galvenā redaktore A.Lūse. Nemainīgās vērtības: žūrijas komisijas priekšsēdētājs M.Nikolājevs, LBA prezidents, LBS valdes priekšsēdētājs M.Straume, LAS biedrs arhitekts A.Kronbergs, EM Būvniecības un mājokļu politikas departamenta direktore I.Oša, VARAM Klimata politikas un tehnoloģiju departamentu direktore I.Prūse, VKPAI vadītājs J.Dambis, LSGUTIS prezidents E.Dzelzītis, LEEA valdes priekšsēdētājs V.Krēsliņš, LCB izpilddirektors Z.Brunavs, BRA izpilddirektors L.Jākobsons.

Vēl ir paredzēts kāds pārsteigums, kurš liks konkursam izskanēt vēl visa gada garumā.

Konkursa nolikums
Lejuplādei Word formātā

Veidlapas paraugs lejuplādei Word formātā

.

--> -->