otrdien , 26 septembris 2023
Jaunumi
Jūs esat šeit: LBA | Jaunumi | Konkurss „Gada būvinženieris Latvijā”
Konkurss „Gada būvinženieris Latvijā”

Konkurss „Gada būvinženieris Latvijā”

Konkursam „Gada būvinženieris Latvijā” 5 gadi!

Konkurss „Gada būvinženieris Latvijā”, kas jau piekto gadu pēc kārtas godinās labākos valsts būvniecības profesionāļus, tiek izsludināts par atvērtu un aicina pieteikt dalībniekus kādā no četrām nominācijām. Kā jau jubilejas reizē, nekas vairs nevar būt kā iepriekš, bet tikai vēl labāk. Piecu gadu pieredze vērtējama kā pilngadība, tāpēc konkursa norise paredzama ar plašāku skanējumu.

Vispirms jāpateicas atbalstītājiem. Šogad konkursa sadarbības partneri ir nopietni Latvijas būvnozares spēlētāji „RAMIRENT”, „REM PRO”, „ABLOY”, „PEIKKO LATVIJA”, kā arī RĪGAS DOMEI.

Konkursu „Gada būvinženieris Latvijā 2012” organizē profesionālie arhitektūrai, būvniecībai un dizainam veltītie izdevumi „Latvijas Būvniecība” un „Latvijas Architektūra”. Konkursa organizatoru radošajai komandai aicināts pievienoties iepriekšējā gada konkursa nominācijas „Gada jaunais būvinženieris Latvijā 2011” laureāts Jānis Šiliņš.

„Latvijas būvniecības nozares nozīmīgākie sasniegumi 2012” – ar šādu devīzi vērienīgā ceremonijā 2013. gada martā tiks paziņoti divu būvniecības jomas konkursu laureāti: „Gada būvinženieris Latvijā 2012” un Latvijas Būvnieku asociācijas rīkotā konkursa „Gada labākā būve Latvijā 2012” uzvarētāji. Un vēl. Paredzēts kāds pārsteigums, bet to organizatori pataupīs saldajam ēdienam konkursa pēcgaršai gada garumā.

Nolikums un pieteikuma anketa http://www.gadabuvinzenieris.lv. Pieteikt labākos no labākajiem konkursam „Gada būvinženieris Latvijā 2012” var jebkura no trešajām pusēm – būvnieki, pasūtītāji, arhitekti, dizaineri, projektētāji, u.c.

Kādi labumi gaida uzvarētājus?

  • Visi uzvarētāji un žūrijas atzinību ieguvušie speciālisti saņems vērtīgas, elegantas un – galvenais – ikdienā lietderīgi izmantojamas balvas, kas rosīgajā darbu steigā atgādinās par augsto novērtējumu.
  • Laureātus uz interviju aicinās žurnāls „Latvijas Būvniecība”, taujājot par darbu un dzīvi.

Plašāka informācija:Konkursa projekta vadītāja Gunita Jansone, mob.t. nr.: 371 29407147, e-pasts: gunita@lilita.lv

Agrita Lūse

Izdevuma „Latvijas Būvniecība” galvenā redaktore

lb@lilita.lv

.

--> -->