otrdien , 26 septembris 2023
Jaunumi
Jūs esat šeit: LBA | Jaunumi | Vēl mēnesi var iesniegt pieteikumus konkursam „Ēnergoefektīvākā ēka Latvijā 2013”
Vēl mēnesi var iesniegt pieteikumus konkursam „Ēnergoefektīvākā ēka Latvijā 2013”

Vēl mēnesi var iesniegt pieteikumus konkursam „Ēnergoefektīvākā ēka Latvijā 2013”

Atgādinām, ka vēl mēnesi – līdz š.g. 17.maijam – var iesniegt pieteikumus konkursam „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013”. Konkursu organizē Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls „Būvinženieris”.

Konkursa mērķis ir veicināt labo praksi ēku energoefektivātes jomā, veidot sabiedrības izpratni par ēku siltumnoturību, kā arī siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, lai radītu kvalitatīvu un arhitektoniski izteiksmīgu dzīves telpu.

  • Šogad projektus konkursam var iesniegt piecās kategorijās:
  • Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka – jaunbūve;
  • Energoefektīvākā renovētā daudzdzīvokļu ēka;
  • Energoefektīvākā sabiedriskā ēka;
  • Energoefektīvākā vienģimenes ēka;
  • Energoefektīvākā industriālā ēka.

Pieteikumus konkursam „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013” var iesniegt līdz 2013.gada 17. maija plkst. 17.00, nosūtot tos pa pastu Latvijas Būvinženieru savienībai, Kr.Barona iela 99 1a; Rīga, LV – 1012 (pasta zīmogs: 2013. gada 17. maijs), kā arī elektroniski uz e-pasta adresi dzivosiltak@em.gov.lv.

Konkursa „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013” nolikums publicēts interneta vietnē www.energoefektivakaeka.lv. Papildu informāciju par konkursu var saņemt Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa,inese.berzina@em.gov.lv).

Konkurss tiek organizēts un tā nolikums sagatavots sadarbībā ar informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” sadarbības partneriem – Latvijas Būvinženieru savienību, Latvijas Inženierkonsultantu asociāciju, Latvijas Būvnieku asociāciju, Latvijas Būvmateriālu tirgotāju asociāciju, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociāciju, Tehnisko ekspertu asociāciju, Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienību, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociāciju, Kurzemes reģionālo enerģētikas un attīstības aģentūru, Rīgas Tehnisko universitāti un Būvmateriālu ražotāju asociāciju. Konkursa atbalstītāji ir „Profine”, SIA „Paroc”, SIA „Saint-Gobain Latvija”, SIA „Tenapors”, SIA „Robert Bosch”; SIA „Aeroc”, SIA „Knauf”, AS „Inspecta Latvia” un SIA „111 metri”.

Evita Urpena
LR Ekonomikas ministrijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr: 67013193;
E-pasts: Evita.Urpena@em.gov.lv; prese@em.gov.lv
Web: www.em.gov.lv;
Seko mums Twitter: @EM_gov_lv, @siltinam
Youtube: http://www.youtube.com/ekonomikasministrija

.

--> -->