svētdien , 16 janvāris 2022
Jaunumi
Jūs esat šeit: LBA | Jaunumi | Būvindustrijas lielā balva
Būvindustrijas lielā balva

Būvindustrijas lielā balva

Tuvojas vērienīgākais notikums būvindustrijā – gadskārtējā BŪVINDUSTRIJAS LIELĀS BALVAS pasniegšana nozares Goda ļaudīm. Žurnāla „Būvinženieris” un Latvijas Būvinženieru savienības rīkotajā ceremonijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 10. septembrī laureāti saņems nozares augstāko apbalvojumu – PAMATAKMENI, ceļojumu uz Šveici/Vāciju un citas nozīmīgas balvas. Konkurss notiek divās kategorijās: „Mūža ieguldījums būvindustrijā” un „Gada inženieris/arhitekts”.

Pasākumu kā goda viesis arī šogad atbalsta Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš. Savā apsveikumā pretendentiem viņš raksta:

„Ikviens sasniegums ir rūpīga un atbildīga darba rezultāts, kura pamatā ir mērķtiecība un neatlaidība ceļā uz izvirzīto mērķi. Turklāt kopīga sadarbība un saskaņotas intereses ir daudzu panākumu atslēga, kas ļauj atrast jaunus partnerus, sekmēt būvniecības izaugsmi un veicināt Latvijas valsts tautsaimniecības stiprināšanu”.

Līdz 11.augustam žūrija – 36 nozares profesionāļi – gaida Jūsu pieteikumus BŪVINDUSTRIJAS LIELAJAI BALVAI 2014.

Pieteikumu pieņemšana un informācija: bgbalva@gmail.com <mailto:bgbalva@gmail.com>

BŪVINDUSTRIJAS LIELĀ BALVA 2014 notiek, pateicoties galvenajam sponsoram SIA “Sakret”, sponsoriem: SIA “Merks”, SIA “YIT Celtniecība”, AS “RBSSKALS”, AS “BMGS”, AS “Strabag”, SIA “Knauf”, AS “Akzo Nobel Baltic” (“Sadolin”), atbalstītājiem: AS “Ramirent Baltic”, Sto SE & Co. KgaA sadarbības partneri Latvijā, SIA „Color Line”, SIA „RaTrīs”, nozare.lv, abc.lv, building.lv; būvlaukums.lv

Konkursa nolikums un visa informācija par konkursu:

www.buvindustrijasgadabalva.lv <http://www.buvindustrijasgadabalva.lv>

 

Sagatavoja Mārīte Šperberga, žurnāla “Būvinženieris” galvenā redaktore

BuvindustrijasLB300x250

.

--> -->