ceturtdien , 20 jūnijs 2024
Jaunumi
Jūs esat šeit: LBA | Jaunumi | Būvniecības izstāde BAU 2015 Minhenē
Būvniecības izstāde BAU 2015 Minhenē

Būvniecības izstāde BAU 2015 Minhenē

2015. gadā no 19. līdz 24. janvārim Minhenē notiks arhitektūras un būvmateriālu izstāde BAU, kur būs pārstāvēti vairāk nekā 2 000  dalībnieki no 40 valstīm, tai skaitā arī no Latvijas. 

Izstādē BAU 180 000 m2 haļļu platībā būs aplūkojami arhitektūras, būvmateriālu un būvsistēmu piedāvājumi gan dzīvojamo un industriālo ēku jaunbūvēm, gan arī renovācijai un modernizācijai, kā arī interjeram.

No 2015. gada 19. līdz 24. janvārim Minhenē BAU atkal aizņems visu izstāžu centra „Messe München” pieejamo platību. Ar savu piedāvājumu šeit būs pārstāvēti vairāk nekā 2 000 dalībnieki no vairāk nekā 40 valstīm. Kopš 2005. gada visas izstādes BAU platības ir bijušas izpārdotas, pieprasījums ir ievērojami lielāks nekā pieejamās telpas. Šobrīd vairāk nekā 400 uzņēmumi vēl gaida rindā uz dalību izstādē.

BAU 2015 pirmo reizi Latvija būs pārstāvēta ar nacionālo stendu, ko organizē un atbalsta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Latvijas stendā būs seši uzņēmumi – pārsvarā dažādu celtniecības materiālu un būvelementu ražotāji: Dores Fabrika SIA ar guļbūvju risinājumiem, Irbest SIA, piedāvājot gaisa spiediena testēšanu ēkām, Primekss SIA ar industriālajām grīdām, Riga Parket SIA ar dabīgiem koka grīdu segumiem, Silver Standart SIA ar koka konstrukcijām, Tenachem SIA, piedāvājot būvķīmiju un celtniecības hermētiķus. Latvijas dalībnieki būs atrodami hallē B5, stends Nr. 236.

Izstādes BAU 2015 visi dalībnieki būs izvietojušies 17 izstāžu hallēs. Halles būs izkārtotas pēc būvmateriālu veidiem, produktiem un nozarēm. BAU īpašu padara tas, ka šeit vienā izstādē apvienojas visas tehnoloģijas, produkti un materiāli, kas tiek izmantoti plānošanas un būvniecības procesos. Šī daudzfunkcionālā pieeja padara BAU par būtisku informācijas avotu visiem, kas ir iesaistīti projektēšanā un būvniecībā: sākot no investoriem, arhitektiem un inženieriem līdz prasmīgiem būvniekiem un nekustamo īpašumu apsaimniekotājiem.

BAU aptver visu plašo būvniecības tirgus spektru, kas piesaista apmeklētājus no dizaina, projektēšanas un būvniecības nozarēm. Pēdējo gadu laikā BAU ir kļuvis par galveno informācijas un komunikācijas platformu projektētājiem, arhitektiem un būvinženieriem no visas pasaules. Neviens cits pasākums visā pasaulē nepiesaista tik daudz un tik augsta līmeņa pārstāvjus no šīs nozares kā BAU. Vairāk nekā 60 000 apmeklētāju no arhitektu un projektēšanas uzņēmumiem apmeklēja iepriekšējo BAU 2013. gadā. Tas pierāda projektētāju un arhitektu augsto novērtējumu izstādei BAU.

BAU ir arī platforma jauniem produktiem un inovācijām, tāpēc daudzi ražotāji savu jauno produktu izstrādi plāno saskaņā ar BAU izstāžu ciklu. Produktu inovācijas, vai tās būtu durvis, logi, grīdas segumi vai fasāžu elementi, pirmo reizi visbiežāk tiek prezentēti tieši izstādē BAU. Arī šis ir viens no iemesliem, kāpēc katru otro gadu uz Minheni brauc nozaru eksperti no katra kontinenta.

2015. gadā BAU ir noteiktas trīs galvenās tēmas: viedā pilsētplānošana (Intelligent Urbanization), efektīva enerģijas un resursu izmantošana (Energy- and Ressource-Efficiency), būve un tās lietotāji (Building and Users). Daudzi dalībnieki piedāvās risinājumus atbilstoši minētajām tēmām, izstādes forumos arhitekti, būvinženieri un projektu izstrādātāji pētīs un analizēs BAU galvenās tēmas no dažādiem skatpunktiem.

Vairāk informāciju par BAU 2015 meklējiet www.bau-muenchen.com

 

BAU15_logo_Dat-Ort-URL_rgb_E

.

--> -->