trešdien , 26 februāris 2020
Jaunumi
Jūs esat šeit: LBA | Jaunumi | VĒL TIKAI 5 DIENAS!
VĒL TIKAI 5 DIENAS!

VĒL TIKAI 5 DIENAS!

Gada notikums būvniecībā!

Piesakiet un parādiet savu būvi skatē

Gada labākā būve Latvijā 2014!”

Ja esat būvuzņēmējs, pasūtītājs, projektētājs vai vienkārši būves īpašnieks un Jums ir būve, ar kuru lepoties un ko vēlaties parādīt citiem, tad piesakieties valsts līmeņa skatei “Gada labākā būve Latvijā 2014”! Jūsu būve tiks novērtēta un visa Latvija uzzinās par Jūsu sasniegumiem būvniecības nozarē.

Ja Jums ir dzīvojamā jaunbūve, sabiedriskā jaunbūve, rekonstruēta būve, renovēta būve, inženierbūve vai restaurēta būve, kā arī tilts ko esat uzbūvējis, vai arī ainava, ko esat izveidojis 2014. gadā un vēlaties to popularizēt un parādīt citiem savu veikumu, tad vēl tikai līdz 23. janvārim piesakieties vienīgajai valsts līmeņa būvniecības nozares profesionālo organizāciju skatei “Gada labākā būve Latvijā 2014”.

Skates „Gada labākā būve Latvijā 2014” mērķis ir noteikt un popularizēt viskvalitatīvāk uzbūvētās, ekspluatācijā efektīvākās un drošākās būves Latvijā 2014. gadā, veicināt profesionālo izaugsmi un darba kvalitāti nozarē, izteikt atzinību, popularizēt labos piemērus, motivēt nozares pārstāvjus jauniem sasniegumiem. Visus skatei pieteiktos objektus vērtēs 30 profesionāli nozares eksperti.

Skate notiks jau septiņpadsmito reizi, bet šogad tajā ir daudz uzlabojumu. Skate notiks trīs kārtās, no kurām trešā kārta būs publiska – finālistu būvkompānijas uzstāsies ar objekta prezentāciju, kurā pamatos, kādēļ šis objekts pretendē uz nosaukumu „Gada labākā būve Latvijā 2014”.

Piesakiet savu būvi skatei un pierādiet, ka tā pelnījusi titulu “Gada labākā būve Latvijā 2014”!

Objektus konkursam var pieteikt līdz 2015. gada 23. janvārim Latvijas Būvnieku asociācijas birojā Skolas ielā 21-201, Rīgā, darba dienās no plkst. 9:00-16:30.

Informācija pa tālruni: 67228584;

e-pastu: lba@latnet.lv This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

www.gadabuve.lv

Sekojiet līdzi:

www.facebook.com/gadabuve

https://twitter.com/GadaBuveLV

.

--> -->