trešdien , 8 jūlijs 2020
Jaunumi
Jūs esat šeit: LBA | Jaunumi | Skate “ Gada labākā būve Latvijā 2014” jaunā kvalitātē
Skate “ Gada labākā būve Latvijā 2014” jaunā kvalitātē

Skate “ Gada labākā būve Latvijā 2014” jaunā kvalitātē

Šā gada 10. februārī notika pirmā skates “Gada labākā būve Latvijā 2014” žūrijas locekļu tikšanās, kura bija plaši apmeklēta, kopskaitā pulcējot 26 nozares ekspertus un tās laikā izvērtās spraigas diskusijas par skates nozīmīgumu un tās vērienīgumu, rīkojot to trīs kārtās. Kompetentie žūrijas locekļi ir gatavi dot ieguldījumu objektīvā un kvalitatīvā būvju izvērtēšanā.

Tikšanās laikā tika apspriestas skatei iesniegto būvju nominācijas un vērtēšanas kritēriji un izvērtēts un precizēts objektu sadalījums pa nominācijām.

Žūrija vienojās par precizētiem nomināciju kritērijiem, kā arī apstiprināja nolikumam atbilstošu papildus informācijas pieprasīšanu par skatē iesniegtajiem būvobjektiem.

Žūrija akceptēja priekšlikumu par skates publicitāti un sabiedrības informētību par tās procesiem.

Nākamā žūrijas tikšanās notiks šā gada 12. februārī, kurā noslēgsies skates pirmā kārta.

Atgādinām, ka šā gada 26. martā tiks organizēta “Būvniecības diena”, kuras ietvaros notiks skates “Gada labāka būve Latvijā 2014” trešā kārta, konference “Droša un kvalitatīva būvniecība” un skates apbalvošanas ceremonija.

Skati organizē Latvijas Būvnieku asociācija, Latvijas Būvinženieru savienība, Būvniecības attīstības stratēģiskā partnerība.

Aija Zūle

 

GLB_zurija 006

.

--> -->