trešdien , 8 jūlijs 2020
Jaunumi
Jūs esat šeit: LBA | Jaunumi | Sākusies skates “Gada labākā būve Latvijā” II kārta.
Sākusies skates “Gada labākā būve Latvijā” II kārta.

Sākusies skates “Gada labākā būve Latvijā” II kārta.

Uzsākot skates „Gada labākā būve 2014” otro kārtu, žūrijas locekļi vērtēs iesniegtās būves dabā, apmeklējot katru būvi un vērtējot tās no dažādiem skatu punktiem. Žūrijas locekļi atzīst, ka 2014. gadā ir izbūvēti pietiekami daudz nopietnu būvju un darbs, kas tiks ieguldīts šo būvju izvērtēšanai otrajā kārtā būs ļoti apjomīgs.

Kā jau iepriekš tika informēts, no 10. decembra līdz 23. janvārim, būvniekiem, pasūtītājiem un būvju īpašniekiem bija iespēja pieteikt būves konkursam „Gada labākā būve Latvijā 2014”.

Šā gada 10. februārī, žūrijas locekļiem tiekoties, tika noslēgta skates pirmā kārta un uzsākta skates otrā kārta, kas norisināsies no 11. februāra līdz 10. martam. Skates otrajai kārtai tika izvirzīti 29 būvobjekti, septiņām nominācijām – ainava, dzīvojamā jaunbūve, inženierbūve, rekonstrukcija, renovācija, restaurācija un sabiedriskā jaunbūve.

Skates otrās kārtas mērķis ir objektīvi un profesionāli izvērtēt otrajai kārtai izvirzītās būves. Apmeklējot būves, būs iespēja tās apskatīt klātienē, kā arī iztaujāt būvētājus un gūt atbildes uz žūrijai interesējošiem jautājumiem. Otrajai kārtai izvirzītās būves vērtēs 28 kompetenti eksperti – žūrijas locekļi, kas sastāv no dažādu būvniecības jomu speciālistiem – inženieri, arhitekti, konstruktori un citi. Tieši žūrijas daudzveidība nodrošinās to, ka būves tiks objektīvi novērtētas.

Atgādinām, ka šā gada 26. martā, Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē Ķīpsalā, tiks organizēts gada pasākums būvniecībā „Būvniecības diena”. Ieeja pasākumā visiem interesentiem bez maksas.

„Būvniecības dienu” veido skates „Gada labākā būve Latvijā 2014” trešā kārta un konference „Droša un kvalitatīva būvniecība” un noslēgumā skates „Gada labākā būve Latvijā 2014” laureātu apbalvošana.

Informācija pa tālruni: 67228584;

e-pastu: lba@latnet.lvThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ;

http:www.gadabuve.lv;

Seko līdzi www.facebook.com/gadabuve vai https://twitter.com/GadaBuveLV

karte ar majinam

.

--> -->