otrdien , 30 novembris 2021
Jaunumi
Jūs esat šeit: LBA | Jaunumi | LLU LIF Būvniecības specialitātes 40 gadu jubilejas salidojums

LLU LIF Būvniecības specialitātes 40 gadu jubilejas salidojums

Šogad aprit 40 gadi, kopš Latvijas Lauksaimniecības akadēmijā uzņemti pirmie būvinženieri Hidromeliorācijas fakultātē, kas ir pašreizējās Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Lauku inženieru fakultātes priekštece. Par godu LLU LIF Būvniecības specialitātes 40 jubilejai no 11. lidz 15.maijam LLU LIF norisināsies Būvniecības specialitātes nedeļa.
Būvniecības 40 gadu jubilejas nedēlas pasākumu programma LLU:
1.No pirmdienas 11.maija LIF 1.stavā bus redzama izstade Būvniecības specialitāte no pagātnes līdz sodienai…
2.Būs apskatama Buvniecibas specialitates studentu diplomprojektu,magistra darbu un petniecisko darbu izstade, ka ari tiks izstādīti Būvniecības specialitātes studentu un pasniedzēju zinātniskos sasniegumus atspoguļojoši posteri (LIF Informācijas centrā 2.stāvā un 7.un 8.stāvā).
3. 13.maijā plkst.10.00 117.telpā notiks Maģistra studiju programmas ‘Būvzinātne’ maģistru zinātniski pētnieciskā konference.
4. 14.maijā LIF un Valdekas pilī notiks Starptautiskā zinātniskā konference Civil Engineering 15, informāciju par konferenci skat. http://www.lif.llu.lv/civil-engineering
5. 15.maijā visi būvniecības specialitātes absolventi, kā arī esošie un bijušie darbinieki un viesi tiek mīļi aicināti uz jubilejas svinīgo pasākumu un salidojumu LLU. Informacija LLU LIF mājas lapā:http://www.lif.llu.lv/aktualitates?op=raksts&id=383

.

--> -->