pirmdien , 15 aprīlis 2024
Jaunumi
Jūs esat šeit: LBA | EBK

Sadaļu arhīvs: EBK

Eiropas Būvnieku konfederācijai jauns logo un mājas lapa

Šogad Eiropas Būvnieku konfederācija (EBC) atzīmē savu 25 gadu pastāvēšanas jubileju. Par godu jubilejai EBC maina savu logo un izveido jaunu mājas lapu. EBC prezidents Patriks Liebus (Patrick Liébus) saka: “Mēs vēlējāmies 25.gadadienu atzīmēt kā EBC pārmaiņu brīdi. Vizuālā identitāte tika modernizēta, lai tā labāk atbilstu mūsu asociācijas dinamismam, kā arī attēlotu veiktās izmaiņas kopš asociācijas dibināšanas pirms 25 gadiem. ... Lasīt vairāk »

EIROPAS BŪVNIEKU KONFEDERĀCIJAS JAUNUMI

1. Ir izveidota Mazās uzņēmējdarbības standartu (SBS) bezpeļņas asociācija, kas izveidota ar Eiropas Komisijas atbalstu, lai pārstāvēti Eiropas MVU standartu izstrādāšanas procesā Eirop[as un starptautiskajā līmenī. Standartizācija ir galvenā piekļuve lielākajai daļai iekšējā tirgus produktu, pakalpojumu un ražošanas procesu , kam ir jāpierāda atbilstība Eiropas tiesību aktos noteiktajiem standartiem. Daudzas ieinteresētās personas uzskata, ka ir ļoti sarežģīti piedalīties standartizācijas sistēmu, ... Lasīt vairāk »

EIROPAS BŪVNIEKU KONFEDERĀCIJAS JAUNUMI / MARTS 2014

Ir izveidota Mazās uzņēmējdarbības standartu (SBS) bezpeļņas asociācija, kas izveidota ar Eiropas Komisijas atbalstu, lai pārstāvēti Eiropas MVU standartu izstrādāšanas procesā Eirop[as un starptautiskajā līmenī. Standartizācija ir galvenā piekļuve lielākajai daļai iekšējā tirgus produktu, pakalpojumu un ražošanas procesu , kam ir jāpierāda atbilstība Eiropas tiesību aktos noteiktajiem standartiem. Daudzas ieinteresētās personas uzskata, ka ir ļoti sarežģīti piedalīties standartizācijas sistēmu, bet ... Lasīt vairāk »

The Construction Voice Nr.10/2013, November

Mazā Biznesa Standarti (MBS), lai aizstāvētu MVU intereses standartizācijas procesos 2013. gada 25. oktobrī Eiropas Būvnieku konfederācija EBC, UEAPME un vairāk kā 6 nacionālās un Eiropas organizācijas nodibināja “Mazā Biznesa standartu – MBS”. Iemesls MBS “izveidei, ir nepieciešamība pārstāv mazos un vidējos uzņēmumus visas Eiropas standartizācijas procesā, kas ir neizbēgama visiem uzņēmumiem, kuri vēlas, piekļūt iekšējam tirgum. EBC Direktoru padomes ... Lasīt vairāk »

The Construction Voice – Jūnijs

Būvniecības rīcības plāna tematiskās grupas: TG 4 (Tematiskā Grupa) Iekšējais tirgus Pēdējā Eiropas Savienības dibinātā projekta „SHELTER” tikšanās Dublinā – „Inovācijas enerģētiskās renovācijas iepirkumā” „Kā vislabāk nodrošināt Eiropas būvniecības sektora politikas piemērošanu” – EBC un BPIE organizētā konference Reģistrācija 24. Eiropas Būvniecības konfederācijas ikgadējam kongresam Mazo un vidējo uzņēmumu iesaiste standartizācijā Vienošanās par tahogrāfa regulu; Pozitīvs iznākums būvniecībā Mazajiem un ... Lasīt vairāk »

2013. gada 1. Martā norisinājās EBC (Eiropas Būvnieku konfederācija) Valdes sēde

Apspriestie jautājumi: Publiskais iepirkums. Mazo un vidējo uzņēmumu iespēja konkurēt publiskā iepirkuma tirgū ar lielajiem uzņēmumiem. Publiskā iepirkuma direktīva. Pārmērīgi zemās cenas piedāvājumi publiskajā iepirkumā. PVN ietekme uz publisko iepirkumu. Diskusija par Normapme (Standartizācijas apvienība) Normapme finansiālās problēmas. UEAPME (European Association of Craft, Small and Medium-Sized Enterprises) problēmas. Diskusija par jaunu standartizācijas apvienības izveidošanu zem UEAPME. Valde nolemj, ka EBC ... Lasīt vairāk »

The Construction Voice 2013. gada aprīlis

No 2013. gada 1. Jūlijā plānots sastādīt Kvalitātes deklarāciju (Declaration of Performance DoP).  Martā Eiropas Būvražošanas un Būvmateriālu padomes (Council of European Producers of Materials for Construction (CEPMC) organizētajā darbagrupā (Eiropas Savienības parlamentā) tika izstrādāts rīcības plāns, lai Kvalitātes deklarācija (DoP) būtu pieejama mājaslapā.  Tahogrāfa ieviešana būvmateriālu pārvadāšanai izmantojamām mašīnām būvniecības sektorā. Debates par finansiālu atbalstu priekš energoefektivitātes un ēku ... Lasīt vairāk »

The Construction Voice 2013. gada marts

EBC priekšlikumi, lai samazinātu administratīvo slogu un nodrošinātu godīgu konkurenci ārzemju darba ņēmējiem. EBC seko līdzi likumdošanas grozījumi ar priekšlikumiem par labu maziem un vidējiem uzņēmumiem, lai apkarotu pārkāpumus saistībā ar darba ņēmējiem. EBC ikgadējais kongress 2013. gada 28. jūnijā Briselē. Lielbritānijas samazinātais pievienotās vērtības nodoklis (PVN) energoefektīvu materiālu piegādei un uzstādīšanai. EBC pieprasa trialogu par publisko iepirkumu, lai pavieglinātu ... Lasīt vairāk »

EBK – Brisele, 31. Jūlijs

EIROPAS BŪVNIEKU KONFEDERĀCIJA Brisele, 31. Jūlijs 2012. gads. Eiropas Būvnieku konfederācija EBK, profesionāla organizācija Eiropā, kas pārstāv amatniecības nozares un MVU Briselē pilnībā atbalsta Eiropas Komisijas pūliņus un lēmumu izveidot augsta līmeņa stratēģisko forumu un apsveic komisiju ar būvniecības nozares rīcības plāna publicēšanu. José Antonio Calvo Delgado, EBK prezidents, paziņoja: „EBK ir sekojis līdzi ilgajam konsultāciju un sagatavošanās darbiem un ... Lasīt vairāk »

--> -->