otrdien , 26 septembris 2023
Jaunumi
Jūs esat šeit: LBA | Aktualitātes | Projekta „Build up Skills – Latvija” diskusijas.

Projekta „Build up Skills – Latvija” diskusijas.

UZAICINAM PIEDALĪTIES projekta „Build up Skills – Latvija” reģionālas nozīmes diskusijās, kas noritēs šā gada 18.oktobrī Rīgas domes sēžu zālē, laikā no plkst. 10:30 – 15:00

Rīgas plānošanas reģions kā vadošais partneris ir uzsācis programmas „Intelligent Energy” finansēta projekta „Build up Skills – Latvija” īstenošanu ar mērķi sekmēt būvniecības izglītības attīstību  – izstrādāt vadlīnijas un rīcības plānu energoefektivitātes un atjaunojamo energoresursu nozarē strādājošo zināšanu un prasmju paaugstināšanai, kas ļautu veiksmīgi izmantot atjaunojamos energoresursus un sasniegt zemu enerģijas patēriņu ēkās pēc to renovācijas un būvniecības.
Projekts tiek ieviests 18 mēnešu ilgā periodā sadarbībā ar visiem plānošanas reģioniem – Kurzemes, Latgales, Vidzemes, Zemgales, kā arī Latvijas Būvinženieru savienību, Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienību, Latvijas Vides investīciju fondu un Latvijas Būvnieku asociāciju.
Ar šo aicinām Jūs  š.g. 18.oktobrī piedalīties projekta „Build up Skills – Latvija” reģionālas nozīmes diskusijās, kas tiks rīkotas Rīgas domes sēžu zālē. plkst. 10:30. Sanāksmē tiks prezentēta  projekta ietvaros izstrādātā esošās situācijas analīze „Būvniecībā strādājošo kvalifikācijas un prasmju paaugstināšana 2020.gada enerģijas un klimata mērķu sasniegšanai” rosinot diskusijas par neieciešamajām aktivitātēm būvniecības tirgū strādājošo zināšanu un prasmju paaugstināšanai, kā arī par pašreizējo situāciju būvniecībā kopumā.

Diskusijās aicināti piedalīties: ministriju pārstāvji, arodvidusskolu pārstāvji, uzņēmēji, būvnieki, asociāciju un biedrību pārstāvji u.c.

Lūdzu savu vai savas institūcijas nozīmētā pārstāvja dalību (norādot vārdu, uzvārdu, amatu) apstiprināt elektroniski sūtot informāciju uz sanita.jankovska@rpr.gov.lv vai telefoniski:67559819 (apstiprināt dalību līdz š.g. 16.oktobrim).

Pēc diskusijām dalībnieki ir aicināti piedalīties ekskursijā Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunbūvē, kur gida pavadībā varēsim sekot celtniecības darbiem.
Praktiska informācija: Rīgas domes adrese: Rātslaukums 1, Rīga LV–1539
Vairāk par projektu – http://www.rpr.gov.lv/bus/

.

--> -->