ceturtdien , 20 jūnijs 2024
Jaunumi
Jūs esat šeit: LBA | Aktualitātes | Skate “Gada labākā būve Latvijā 2014”

Skate “Gada labākā būve Latvijā 2014”

Piesaki savu būvi skatei “Gada labākā būve Latvijā 2014”!

Piedalies „Būvniecības dienā” – skates finālā un konferencē „Droša un kvalitatīva būvniecība” 2015. gada 26. martā Rīgas Tehniskajā universitātē!

Latvijas Būvnieku asociācija, Latvijas Būvinženieru savienība un Būvniecības attīstības stratēģiskā partnerība sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Satiksmes ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, Lietuvas Būvnieku asociāciju, Baltkrievijas Celtniecības ministriju un Baltkrievijas Būvniecības asociāciju, Latvijas Pašvaldību savienību, Rīgas Tehnisko universitāti, Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultāti un laikrakstu “Dienas bizness” izsludina Latvijā vienīgo būvniecības nozares profesionālo organizāciju skati “Gada labākā būve Latvijā 2014”.

Skate notiks jau septiņpadsmito reizi, bet šogad tajā ir daudz uzlabojumu. Skate tiek balstīta uz skaidri definētiem kvalitātes kritērijiem, objektu novērtēšanā piedalās būvniecības nozares labākie profesionāļi un eksperti. Skate ir pieejama visiem būvniecības dalībniekiem. Skate notiks trīs kārtās, no kurām trešā kārta būs publiska – finālistu būvkompānijas uzstāsies ar objekta prezentāciju, kurā pamatos, kādēļ šis objekts pretendē uz nosaukumu „Gada labākā būve Latvijā 2014”.

Skates “Gada labākā būve Latvijā 2014” fināls un konference „Droša un kvalitatīva būvniecība” 2015. gada 26. martā Rīgas Tehniskajā universitātē veidos „Būvniecības dienu”, kas būs pieejama bez maksas. Konferences „Droša un kvalitatīva būvniecība” tēmas: Būvniecības likums un ar to saistītie normatīvie akti. Dempings būvniecībā. Publisko iepirkumu likums. Cienīgs darbs. Uzņēmējdarbības vide būvniecībā. Negodprātīga būvniecība. Solidārais atbildības princips. Apakšuzņēmēju ķēdes būvniecībā.

Skates „Gada labākā būve Latvijā 2014” mērķis ir noteikt un popularizēt viskvalitatīvāk uzbūvētās, ekspluatācijā efektīvākās un drošākās būves Latvijā 2014. gadā, veicināt profesionālo izaugsmi un darba kvalitāti nozarē, izteikt atzinību, popularizēt labos piemērus, motivēt nozares pārstāvjus jauniem sasniegumiem.

Latvijā reģistrēti būvuzņēmēji, nozares sabiedriskās organizācijas, pasūtītāji, projektētāji un pašvaldības var izvirzīt skatei objektus, kuri nodoti ekspluatācijā 2014. gadā, septiņās nominācijās: dzīvojamā jaunbūve, sabiedriskā jaunbūve, rekonstrukcija, renovācija, restaurācija, inženierbūve un ainava. Ikvienu objektu rūpīgi vērtēs nozares eksperti un sabiedrisko organizāciju pārstāvji.

Piesaki savu būvi skatei un pierādi, ka tā pelnījusi titulu “Gada labākā būve Latvijā 2014”!

Objektu pieteikšana notiek no 2014. gada 10. decembra līdz 2015. gada 23. janvārim Latvijas Būvnieku asociācijas birojā Skolas ielā 21-201, Rīgā, darba dienās no plkst. 9:00-16:30.

Informācija pa tālruni: 67228584 ; e-pastu: lba@latnet.lv ; www.gadabuve.lv

Seko līdzi www.facebook.com/gadabuve vai https://twitter.com/GadaBuveLV

 

Nolikums

Pieteikuma veidlapa

logo_gatavais

 

.

--> -->