otrdien , 26 septembris 2023
Jaunumi
Jūs esat šeit: LBA | Jaunumi | Konference “Būvniecība un tās attīstība”

Konference “Būvniecība un tās attīstība”

Latvijas Celtnieku arodbiedrība un Latvijas Būvnieku asociācija, aicina Jūs piedalīties projekta “Sociālais dialogs un cienīgs darbs” noslēguma konferencē, “Būvniecība un tās attīstība” kas notiks 2014. gada 12. decembrī, Viesnīcā Islande Hotel, Ķīpsalas ielā 20, plkst. 10:00 – 15:00

Konferencē apskatītie jautājumi: Sociālais dialogs, būvniecības nozare šodien un tās modelis nākotnē, publisko iepirkumu likums, iepirkumi būvniecībā, izvairīšanās no nodokļu maksāšanas būvniecības nozarē un negodīgas konkurences princips, kā arī būvniecības  nozare Valsts Darba Inspekcijas skatījumā. Valsts iestāžu –  VID, VDI, IUB vadība sniegs viedokli par situāciju nozarē no sava skatu punkta.

Konferencē piedalīsies EFBWW – Eiropas Būvniecības federeācijas pārstāvis un informēs konferences dalībniekus par solidārās atbildības principu un identifikācijas karšu sistēmu Eiropas Savienības būvlaukumos. Dalību konferencē ņems arī projekta partneri no Norvēģijas Celtnieku arodbiedrības Fellesforbundet.

Uz konferenci aicināti Būvniecības nozares sociālie partneri un ar nozari saistītās institūcijas un uzņēmumu pārstāvji, kā arī  pašvaldību un profesionālo organizāciju pārstāvji.

Konferences laikā paredzētas diskusijas par aktualitātēm un būvniecības nozares būtiskākajiem problēmjautājumiem.

Konference ir bezmaksas un tajā tiks nodrošināta sinhronā tulkošana latviešu un angļu valodās.

LūdzJūs līdz 2014.gada 10.decembrim elektroniski apstiprināt savu dalību konferencē, aizpildot pieteikuma anketu. Lai pieteiktos konferencei spiediet uz sekojošo saiti :

 www.goo.gl/forms/qJkXvuxzla

Pielikumā pievienots konferences darba kartības projekts

Neskaidrību gadījumā lūdzu Jūs sazināties ar Latvijas Celtnieku arodbiedrības projektu vadītāju Līgu Kokmani, tālrunis: +371 27808971, e-pasta adrese:  liga@lca.lv

 

.

--> -->