ceturtdien , 20 jūnijs 2024
Jaunumi
Jūs esat šeit: LBA | Jaunumi | Konference “Būvniecība un tās attīstība” Rīgā
Konference “Būvniecība un tās attīstība” Rīgā

Konference “Būvniecība un tās attīstība” Rīgā

Šā gada 12.decembrī Latvijas Celtnieku arodbiedrība kopā ar Latvijas Būvnieku asociāciju rīkoja projekta “Sociālais dialogs un cienīgs darbs būvniecības nozarē” noslēguma konferenci “Būvniecība un tās attīstība”, kas notika Islande Hotel Kīpsalā, Rīgā.

Konferencē piedalījās Latvijas Celtnieku arodbiedrības priekšsēdētāja Ieva Gretere, Latvijas Būvnieku asociācijas prezidents Normunds Grinbergs, Iepirkumu uzraudzības biroja vadītāja Dace Gaile, Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ināra Pētersone, Valsts darba inspekcijas direktors Renārs Lūsis, Ekonomikas ministrijas Būvniecības un mājokļu politikas departamenta sistēmu pārvaldības nodaļas vadītāja Santa Soida un Būvniecības un kokapstrādes darbinieku Eiropas federācijas (EFBWW) politikas sekretārs Verners Buelens (Werner Buelen).

Konfenercē tika izdiskutēti galvenie problēmjautājumi būvniecības nozarē, kā arī visi iesaistītie sociālie partneri vienojās par kopīgi darāmajām lietām 2015.gadā, lai sakārtotu vidi būvniecībā. Kā pirmais solis uz kopīgu sadarbību un būvniecības vides sakārtošanu tika noslēgta ģenerālvienošanās starp Latvijas Būvnieku asociāciju un Latvijas Celtnieku arodbiedrību.

Kā saka Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents Vitālijs Gavrilovs – tas, par ko Latvijas Darba devēju konfederācija iestājas visos līmeņos – Eiropā, Latvijā, ikvienā Latvijas reģionā un uzņēmējdarbības nozarē, – ir skaidri, definēti, saprotami spēles noteikumi. Gan no valsts puses, gan arī katrā nozarē. Jo ilgtspējīgas ekonomikas pamatā ir līdzsvarota izaugsme, kāda panākama tikai ar sistemātiska sociālā dialoga palīdzību.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

.

--> -->