ceturtdien , 20 jūnijs 2024
Jaunumi
Jūs esat šeit: LBA | Projekti | Videi draudzīgas (zaļās) apmācības izstrāde būvniecības nozares speciālistiem
Videi draudzīgas (zaļās) apmācības izstrāde būvniecības nozares speciālistiem

Videi draudzīgas (zaļās) apmācības izstrāde būvniecības nozares speciālistiem

Latvijas Būvnieku asociācija ir viens no partneriem projektā “Videi draudzīgas (zaļās) apmācības izstrāde būvniecības nozares speciālistiem” (Development of environmentally- friendly (green) training for specialists in the construction sector). 

Projekta (Nr.2019-1LT01-KA202-060695) mērķis ir attīstīt un nostiprināt videi draudzīgu (zaļu) darba kultūru būvniecības nozarē un paaugstināt darbaspēka kvalifikāciju, lai veicot efektīvu apmācību, palīdzētu apgūt nepieciešamās prasmes un izpratni, Projekta laikā no 2019.gada oktobra līdz 2022.gada janvārim, plānots izstrādāt vadlīnijas ilgtspējības apmācībai būvniecības speciālistiem un mācību līdzekli pedagogiem, lai tas palīdzētu apmācīt būvniecības nozares speciālistus.

Projekta tiešā mērķauditorija ir pasniedzēji, kas apmāca topošos speciālistus būvniecības nozarē, profesionāļi, kas jau strādā būvniecības nozarē, būvniecības nozares uzņēmumu vadītāji.

Projekta rezultātā tā dalībnieki gūs zināšanas par videi draudzīgas darba kultūras veidošanu būvniecības nozarē, tiks izveidots mūsdienīgs apmācību materiāls.

Projekta koordinators ir Viļņas Jeruzalemas darba tirgus mācību centrs (Lietuva). Partneri: Viļņas Tehnoloģiju un Dizaina koledža (Lietuva)Lietuvas Būvnieku asociācija, Andalūzijas mācību centrs Inercia Digital S.L. (Spānija), Jervas apriņķa Profesionālās apmācības centrs (Igaunija), Daugavpils Būvniecības tehnikums (Latvija) un Latvijas Būvnieku asociācija.

.

--> -->