pirmdien , 15 aprīlis 2024
Jaunumi
Jūs esat šeit: LBA | Jaunumi | Konference “Ilgtspējīga būvniecība un tās pielietojums praksē”

Konference “Ilgtspējīga būvniecība un tās pielietojums praksē”

Starptautiskās būvniecības izstādes “Māja I 2012” laikā Ķīpsalā notiks konference “Ilgtspējīga būvniecība un tās pielietojums praksē”, kas būs noderīga gan būvniecības profesionāļiem – būvinženieriem, būvdarbu vadītājiem, būvmateriālu ražotājiem, gan ikvienam interesentam.

Konferences tēmas: ilgtspējīga būvniecība, likumdošanas prasības, kontrole un kvalitātes nodrošināšana, kā arī izplatītākās kļūdas.

Ilgtspējīgas būvniecības perspektīvas konferencē prezentēs Latvijas Ilgtspējīgas būvniecības padomes valdes priekšsēdētāja Zane Sauka. Arhitekts Ervīns Krauklis un “Rheinzink” arhitekte no Austrijas Susanna Agne analizēs ilgtspējīgas būvniecības paraugus Latvijā un Eiropā.

Viens no Latvijā atzītākajiem būvniecības ekspertiem Juris Biršs konferences dalībniekiem izskaidros, kam jāpievērš pastiprināta uzmanība būvējot, kā arī akcentēs izplatītākās kļūdas un neefektīvākos risinājumus būvniecībā. Konferences apmeklētāji varēs gūt arī praktiskus ieteikumus kļūdu novēršanai.

Par jaunākajiem grozījumiem publisko iepirkumu likumā informēs Iepirkumu uzraudzības biroja vadītāja vietniece Dace Gaile, savukārt svarīgas nianses Eiropas jaunajā regulā par būvmateriālu tirdzniecību izcels a/s “Lode” attīstības direktors Jānis Kļaviņš.

Konferencē piedalīsies būvniecības nozarē pazīstami eksperti un sabiedrisko organizāciju pārstāvji – Latvijas Būvinženieru savienības valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Straume, Būvmateriālu ražotāju asociācijas izpilddirektors Leonīds Jākobsons, SIA “SAKRET” komercdirektors Juris Grīnvalds un citi.

Detalizētāku konferences programmu skatiet izstādes mājas lapā http://www.bt1.lv/maja1 sadaļā “Pasākumi”.

Konferences sākums – 16. martā plkst. 11.00 (reģistrācija no plkst.10.30), norises vieta – Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā, konferenču zāle nr. 3.

Izstādes „Māja I 2012” apmeklētājiem dalība konferencē bez papildu maksas!

Konferenci rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, Latvijas Būvinženieru savienība, Būvmateriālu ražotāju asociācija, žurnāli “Latvijas Būvniecība” un “Būvinženieris”.

Lielākais būvniecības nozares notikums Baltijā
Kā zināms, no 15. līdz 18. martam izstāžu centrā Ķīpsalā notiks lielākais būvniecības nozares notikums Baltijā – 26. starptautiskā būvniecības industrijas izstāde “Māja I 2012”, kurā tiks prezentēti jauni un unikāli ražojumi būvniecībai, uzlabotas tehnoloģijas, aktuāli celtniecības un remonta risinājumi. “Māja I 2012” piedalīsies vairāk kā 330 uzņēmumu no vismaz 10 valstīm.
Avots www.kasnotiek.lv

.

--> -->